RODINy a páry

 

Pojďme spolu vytvořit fotografie, které budou v budoucnu tím nejcennějším pokladem. Uchování jedinečných, ale i běžných okamžiků je ta správná rodinná investice.

tvořím pro vás

vzpomínky

Fotím v Kladně, ve Slaném a v blízkém okolí. Miluji přirozené světlo, proto preferuji focení venku na vašich oblíbených místech,

v okolní přírodě i v lese, kde je pro focení skvělá atmosféra. Focení probíhá formou procházky, při které budeme mít čas nafotit spoustu krásných a jedinečných momentek. Ráda přijedu i za vámi domů, v případě focení novorozenců, narozeninových oslav a jiných akcí.

Rodinný fotograf Kladno

Ceník

Cenové balíčky můžete využít na rodinné focení, párové focení, těhotenské focení a focení miminek stylem lifestyle, které probíhá u vás v pohodlí domova. Balíček rodinná reportáž je také možné využít na focení oslav, křtiny a jiné akce.

balíček 1

chcete jen pár fotek?

8 upravených fotek

(v elektronické podobě)

Výběr z cca 50 povedených fotek

30 - 60 min. focení

každá další fotka 100 Kč/ks

1 500 KČ

Focení dětí Slaný, Kladno

balíček 2

když jich pár nestačí

20 upravených fotek

(V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ)

Výběr z cca 100 povedených fotek

1 - 1,5 hod. focení

KAŽDÁ DALŠÍ FOTKA 100 KČ/KS

2 500 KČ

foceni paru Kladno

balíček 3

rodinná reportáž

cca 50-70 upravených fotek

(V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ)

všechny povedené fotky

2 hod. focení

slideshow z fotek

3 500 KČ

lifestyle newborn foceni

otázky & odpovědi

V jAKÉ LOKALITĚ FOTÍŠ?

Mám vytipovaná krásná místa poblíž Kladna a Slaného. Ráda přijedu také za vámi na vaše oblíbené místo nebo domů v případě focení miminek. Do 10 km od mého místa bydliště (Hrdlív) dopravu neúčtuji. Nad 10 km účtuji dopravu 7 Kč/km tam i zpět.

co když dítě nespolupracuje?

Nebojte se. Sama jsem máma a vím, že se tohle občas stává. Nikam nespěchám, takže na focení bude dostatek času a určitě se fotky nakonec povedou.

cO SI VZÍT NA SEBE?

Volte neutrální barvy. Vždy nejlépe vypadají zemité odstíny (béžová, bílá, lahvově zelená, vínová, modrá atd.) Krásné je také vrstvení - deky, šály atd. Ráda s výběrem oblečení poradím.

kDY SE MŮŽEME TĚŠIT NA FOTKY?

Do týdne od focení vám pošlu náhledy fotek, ze kterých si vyberete finální počet fotek. Po vašem zaslání výběru vám následně fotky zhotovím do dalšího týdne.

V jAKÉ PODOBĚ FOTKY DOSTANU?

Fotky dostanete v elektronické podobě prostřednictvím online galerie, kterou můžete sdílet s rodinou a přáteli. Ráda pro Vás taktéž zajistím tisk (domluva následně).

máte další otázky?

Neváhejte a ptejte se !

Rodinné focení Kladno, Slaný a okolí

fotogalerie

INSTALOVE

UA-178048295-1